tr

Ofis Depolama Ücretleri

Ofis Depolama Ücretleri

Ticari faaliyetler yürüten firmaların en kıymetli alanları şüphesiz ofisleridir. Hangi sektörde olursa olsun ofisler faaliyet gösterdiğiniz alanda sizlerin kalesi şirketlerin kalbidir. Bu nedenle kimi zaman fazla duran ancak ilerleyen zamanlarda kullanılması muhtemel olan eşyaların eşya depolama hizmetleri alınarak güvenli alanlarda muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu konuda da ofis eşyası depolama ücretleri firmamız tarafından en makul seviyede tutulmaktadır.

Depolama hizmetlerinde ilk beklenen eşyaların uygun fiyata korunaklı bir yerde muhafaza altına alınabilmesidir. Firmamız tüm eşya çeşitlerine uygun depolama alanları ile profesyonel depolama hizmetleri vermektedir. Depolama hizmetinden faydalanacak ofis sahipleri için birçok farklı seçenek sunularak alternatifler içerisinde en uygun metodun seçilmesi yine tarafınıza bırakılmaktadır.

 

Nakliye Ve ofis depolama ücretleri bakımından büyük avantajlar sunan firmamız hizmetleri profesyonel olarak yürütmektedir. Bu nedenle a’dan z’ye bütün işlemlerimiz sigorta güvencesi altındadır. Sigorta güvencesinin kapsaması için firmamız işlemlerin en başında hizmet sözleşmesi yapmaktadır. Bu sayede en baştan yapılacak faaliyetler ayrıntılı olarak bireylere bildirilmekte yanı sıra ofis depolama ücretleri konusunda da bilgilendirme yapılmaktadır.

En Uygun Depo Alanları

Firmamız depolanacak eşyaları keşif amaçlı talebiniz doğrultusunda adresinize exper göndererek incelemektedir. Depolanacak olan malzemeleri ambalajlanması ve nakliyesi konusunda türüne göre organizasyon oluşturulmaktadır. Kurgulanan organizasyon neticesinde gerekli ekipmanlar araç gereçler ve ofis depolama ücretlere belirlenerek hizmet sözleşmesi hazırlanır.

Tüm detayların bulunduğu hizmet sözleşmesi ile birlikte sigorta poliçeleri de hazırlanarak tarafınıza ayrıntılı bir biçimde sunulmaktadır. Hizmet şartlarının kabulü ile imzaladığınız belgelerin bir insansa sizde kalacak şekilde taşıma işlemi randevusu oluşturulur. Aynı zamanda depolama hizmetinden faydalanacak kişilerin talepleri de dikkate alınarak depolama alanları depolama öncesinde istenirse müşteriler tarafından ziyaret edilebilir.

Firmamız depolama hizmet sözleşmesi gereği belirlenmiş olan tarihte eşyaların bulunduğu adrese gelerek eşyaları türlerine göre ayırarak gerekli paketleme işlemlerini hassasiyetle gerçekleştirmektedir. Paketleme işlemlerinde profesyonel ekiplerimiz en doğru ve en güvenilir paketleme yöntemlerini kullanmaktadır. Bu sayede eşyalarınız hem taşıma esnasında hem de depolama esnasında her türlü dış etkiden korunabilmektedir. Ambalaj malzemeleri de eşyalara hiçbir şekilde zarar vermemektedir.

Güvenli Depolama Metotları

Depolama hizmetlerinden faydalanacak kişilerin eşyaları ambalajlanarak en uygun yol ile araçlarımıza yüklenmektedir. Yüksek katlarda bulunan ofisler için asansörlü taşımacılık hizmetleri verilerek eşyaların en güvenli yoldan araçlara indirilmesi sağlamaktadır. Eşyalar güvenli bir biçimde depolama alanlarımıza getirilerek eşya türlerine ve guruplarına göre gerekli olan depolama şartları oluşturulmuş olan depo alanlarına kaldırmak üzere öncelikle listelenir.

Her bir malzeme tek tek önceden yapılmış olan listeden kontrol edilir. Ağır malzemeler altta hafif malzemeler üstte olacak şekilde istifleme işlemleri yapılır. Bu işlemlerden üst üste konulmaması gereken malzemeler özel tasarlanmış raflı bölümlerde muhafaza edilebilir. Tüm eşyalarını depolama alanına istif edildikten sonra ikinci bir önlem olarak yine korumaya alınarak toplu olarak ambalajlanır.

Eşyalarınızın en güvenli bir biçimde depo alanlarımızda saklanabilmesi için firmamız gerekli tüm tedbirleri aktif hale getirmektedir. Bizzat firmamız personeller tarafından ambalajlanmış olan eşyalar haşere ve benzeri zararlara karşı korunması için haşere mücadelesi kapsamında depolarımızda gerekli tedbirler alınmaktadır.

Güvenli Depo Hizmetleri

Firmamız depoları olanları 7/24 güvenlik kameraları ile izlenebilmektedir. Depolama hizmetlerinden faydalanacak olan kişiler diledikleri zaman kamera üzerinden eşyalarının durumlarını görebilirler. Eşya ve ofis depolama ücretleri sağlanmakta olan tüm hizmetleri kapsamaktadır Bu nedenle kamera görüntüleme güvenlik ve benzeri durumlarda da ücretlendirme talep edilmemektedir. Gerekli olan tüm tedbirler firmamız tarafından sözleşmede de yer aldığı biçimde uygulamaya konulmaktadır.

Depolama alanlarımızda doğal havalandırma olmaması durumunda koku rutubet nem ve benzeri etkilerin oluşmaması için suni havalandırma sistemleri sağlamaktadır. Yangın su baskını ve benzeri durumlardan eşyalarınız korunmak için gerekli olan önlemler öncesinde alınmıştır. Yangın önleme sistemleri aktif olarak çalışmaktadır. Belli bir yükseklikte bulunan depolarımız su baskınlarına karşı korunaklıdır. Deprem ve benzeri doğal afetler durumunda da eşyalarınız en güvenli alanda bulunmaktadır.

Sağladığımız kaliteli hizmetlere karşın ofis depolama ücretleri bakımından firmamız en uygun hizmet sağlayan firmalar arasında yer almaktadır. Profesyonel depolama hizmetlerimiz ofis depolama ücretleri baz alındığında oldukça ekonomiktir. Size de firmamız hizmetlerinden faydalanmak için internet sitemiz üzerinden ya da telefon numaramız ile irtibata geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Randevu oluşturmanız durumunda exper yönlendirmesi yapılmaktadır. Sizler de en uygun ofis depolama ücretleri ile tanışmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

636
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Sorumlusu
Müşteri Sorumlusu
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?