tr

Müşteri Yorumları

Anasayfa » Müşteri Yorumları

İstek, Öneri, Şikayet sayfamız üzerinden firmamızdan aldığınız taşımacılık ve depolama hizmetlerini değerlendirebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (40)
 1. Sefa Bakır dedi ki:

  Merhaba, Malatya’dan iş nedeniyle İstanbul’a taşındım. Ancak bir süre ev tutamadığım için eşyalarımı nasıl yapacağımı bilemiyordum. Bir arkadaşımın önerisiyle Adresdepo’yu aradım. Malatya’dan eşyalarımın tamamını özenli bir şekilde taşıyarak, İstanbul’daki depolarında paketli bir halde beklettim. Bir süre sonra da evimi ve düzenimi ayarladım. Depodan eşyalarımı alarak yeni evime yerleştim. Bu süreçte bana ilgi gösteren, eşyalarımın tamamını eksiksiz bir şekilde teslim eden, güler yüzlü hizmetleriyle beğenimi kazanan Adresdepo firmasına çok teşekkür ederim.

 2. Ekrem Kaya dedi ki:

  İstanbul Çekmeköy’de ikamet ediyorum. İstanbul’da depo firması araştırması yaptığım zaman karşıma Adresdepo firması çıktı. Hemen aradım. Gayet ilgiliydiler. Eşyalarım esasında kırılacak eşyaydı. Bundan dolayı da tereddütlerim vardı. Evimden eşyalarımı alarak, Adresdepo’nun tesislerine taşıdılar. Paketlerken ve eşyalarımı yerleştirirken gayet özenliydiler. Bunun için özellikle teşekkür etmek istedim. İlgili arkadaşların tamamının emeğine sağlık.

 3. Baran Tunçbilek dedi ki:

  Evimizi kentsel dönüşme verdik. İki senelik süreç içerisinde ev eşyamızın tamamını Adresdepo firmasının depolarında koruduk. Sonunda yeni evimiz tamamlandı. Adresdepo’dan geçen hafta itibariyle eşyalarımızın tamamını teslim aldık. Çok memnun kaldığımız için özellikle buraya yorum yazmayı istedim. Kesinlikle profesyoneller. Ben Adresdepo’nun güvenilirliğine inanıyorum. Bundan sonra da İstanbul’da herhangi bir şekilde depolama hizmetine ihtiyaç duyarsam, firmam bellidir.

 4. Fatma Akdeniz dedi ki:

  İşim dolayısıyla bir süre İstanbul dışına çıkmak gerekiyordu. Ev eşyalarımı ne yapacağımı kara kara düşünürken, eşyalarımı bir depolama firmasına vermek aklıma geldi. İnternet üzerinden kısa bir araştırma yaptım. Sonrasında Adresdepo firmasıyla karşılaştım. Esasında başlangıçta biraz kararsız kalmadım değil. Ancak telefonla Adresdepo’yla görüştükten sonra gönül rahatlığı içerisinde bu firmayla anlaştım. İşlerinde uzmanlar ve kesinlikle güvenilir bir firma olduklarını özellikle belirtmeyi istiyorum.

 5. Tarık Kandemir dedi ki:

  Bir süre eşyalarımı deponuzda muhafaza etmiştim. Çoktandır aklımdaydı ancak bugün kısmet oldu. O dönem gerçekten de benim için zor dönemdi. İstanbul’a yeni gelmiştim. Eşyalarımı nereye koyacağımı şaşırmıştım. O zaman firmanızı aramıştım. Sağolsunlar çok ilgilenmişlerdir. İşimi gücümü ayarladıktan sonra eşyalarımı teslim almak için sizinle iletişime geçtim. Ertesi gün eşyalarımı talep ettiğim adrese getirmiştiniz. Özellikle zor dönemdeki desteğiniz için teşekkür ederim. Bundan sonra da sizi herkese tavsiye ediyorum.

 6. Ömer Turan dedi ki:

  Kayseri’den İstanbul’a taşındığım süreçte Adresdepo firmasının çok desteğini gördüm. İlk başta bir süre İstanbul’da bir misafirhanede kalmak durumunda kaldım. O dönemde eşyalarımı Adresdepo’nun deposunda muhafaza ettim. Eşyalarımı Kayseri’den Adresdepo firması getirdi. Sonrasında 1 yıllık süreç içerisinde eşyalarım, Adresdepo’nun deposunda bekledi. Geçtiğimiz gün eşyalarımı teslim aldım. Hizmet kaliteniz süper! Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 7. Osman Karaman dedi ki:

  Eşyalarımı 1 yıllığına Adresdepo’nun deposunda muhafaza ettim. Hem nakliye sırasında hem de depolama işlemi sırasında gayet profesyonel bir hizmet aldım. Kesinlikle işlerinde uzmanlar. Güvenilirlik konusunda da önerebileceğim bir firmadır. Bu arada fiyat konusunda da yardımcı oldukları için özellikle teşekkür ediyorum. Tüm çalışanlara özel teşekkürlerimi iletiyorum. Tekrar görüşmek üzere.

 8. Mahmut Yapıcı dedi ki:

  İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan eşyalarımı bir süreliğine Adresdepo firmasının depolarına koydum. Eşyalarımı Beylikdüzü’nden firmanın kendisi aldı. Makul bir fiyat karşılığında anlaştık. Sonraki zaman dilimi içerisinde de gayet ilgiliydiler. Dün itibariyle eşyalarımı yeni adresime taşıttım. Bu süre zarfı içerisinde herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Artık Adresdepo firmasının güvenli hizmetini çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Tekrardan teşekkür etmek istedim.

 9. Vahit Karaca dedi ki:

  Adres Depo bundan sonraki her zaman tercih edeceğim tek firmadır. Neden mi? Eşyalarımı Beşiktaş Barbaros Bulvarından alarak, eşya depolama tesisine taşıdılar. O kadar eşya arasından bir tanesine dahi en ufak bir zarar gelmedi. Yaklaşık olarak 1 yıl kadar tüm eşyalarım Adres Depo firmasının tesislerinde bekledi. Sonrasında da iletişime geçtikten hemen devamında eşyalarımın tamamını Kadıköy’de bulunan yeni adresime taşıdılar. İlgiliydiler. Teşekkürler.

 10. Deniz Boran Kaya dedi ki:

  İstanbul’dan güzel bir iş ayarladım. Sonrasında Manisa’daki evimi boşaltma kararı aldım. Ancak bir süre İstanbul’da geçici bir yerde kalmak durumundaydım. Bir arkadaşımın önerisiyle Adres Depo firmasının deposunda eşyalarımı korudum. Arkadaşım, güvenilir bir firma demişti. Ben hemen güvenen bir insan değilim. Ancak eşyalarımı teslim aldıktan sonra arkadaşımın ne kadar haklı olduğunu daha iyi anladım. Kaliteli hizmetleri için teşekkür ediyorum.

 11. Ali Özer dedi ki:

  İstanbul’da en güvenilir depolama firması kim derlerse rahatlıkla; Adres Depo derim. Nedeni çok basit. Biri kendim birisi de kardeşim olmak üzere iki kez bu firmadan depolama hizmeti aldık. Her ikisinde de sunulan hizmetten memnun kaldık. Marifetin iltifata tabi olduğuna inanan bir insanım. Bundan dolayı da özellikle buraya yazmak istedim. Emeklerine sağlık.

 12. Hilmi Aydın dedi ki:

  Adres Depo firmasıyla ilk olarak internette karşılaştım. Sonrasında internet üzerinden kısa bir araştırma yaptım ve en mantıklısının Adres Depo olduğuna karar kıldım. Çünkü firma yetkilisi Arya Hanım, tüm sorularıma ayrıntılı bir şekilde yanıt verdi. Kolay inanan bir insan olmadığım için aklımdaki tüm soruları sordum. Sonrasında da adresimi verdim ve anında firma görevlileri gelerek eşyalarımı aldı. Şimdi ise eşyalarımın tamamını teslim aldım. Hiç bir olumsuzlukla karşılaşmadığım için yazma gereği hissettim.

 13. Yavuz Durucan dedi ki:

  Anadolu Yakasında bulunan evimdeki tüm eşyalar için Adres Depo firmasıyla anlaştık. Depolama hizmeti almadan önceki tutumları ve sonrasındaki tutumları kesinlikle mükemmeldi. Firma yetkililerin ilgileri, çalışanlarının işlerinde uzman olması ve güvenli bir şekilde depolama hizmeti sunuyor olmaları, bu firmayı şimdi de tercih ediyor olmanın temel nedenleridir. Bu ikinci işimde de bir sorun yaşamayacağıma emin olarak yine Adres Depo’yla anlaştım.

 14. Yusuf Adacı dedi ki:

  Diyarbakır’dan İstanbul’a taşındığım süreçte Diyarbakır’daki eşyalarımın tamamını Adres Depo firmasının depolarında muhafaza ettim. Firmayla görüştükten sonra Diyarbakır’daki tüm eşyalarımı İstanbul’a taşıdılar. İstanbul’daki tesislerinde 6 ay kadar eşyaların Adres Depo’nun tesislerinde kaldı. Sonrasında kendi düzenimi oluşturdum ve bugün eşyalarımı yeni evime taşıttım. Tüm süreç içerisinde ilgilerinden dolayı, firma yetkilileri Akan ve İlker Bey’e bir de Arya Hanım’a özellikle teşekkür etmek istedim.

 15. Erdal Uslu dedi ki:

  İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan ofis eşyalarımı, bir süreliğine yurt dışına çıkacağımdan dolayı bir depoda korumak istedim. Bu iş için Adres Depo firmasını bir tanıdık vesile olduğu için aradım. İlk görüşmemizden itibaren, gayet memnun edici bir yaklaşımla karşılaştım. Eşyalarım ben yurt dışında kaldığım süre içerisinde Adres Depo’nun deposunda bekledi. Şimdi İstanbul’da yeni ofisimizi açtık. Eşyalarımızı da teslim aldık. Özellikle firma çalışanları Ercan ve Suat Beye ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Herkesin emeğine sağlık.

 16. Onur Karadeniz dedi ki:

  Adres Depo firmasını aradıktan sonra, firmanın bu alanda ne kadar iyi olduğunu çok daha iyi anladım. Telefon görüşmesinden sonra keşif için gelen arkadaşlar da tüm süreç hakkında bilgi verdiler. Kolay değil o kadar eşya İzmir’den İstanbul’a taşınacak ve İstanbul’da depoda 1 yıl kadar bekleyecekti. Keşif sonrasında ne söyledilerse hepsini ifade ettikleri gibi yaptılar. Eşyalarımı güvenli bir şekilde Adres Depo firmasına teslim ettim. İyi ki de bu firmayla anlaşmışım.

 17. Muhittin Atmaca dedi ki:

  Şişli’deki ev eşyalarımızı yaklaşık 2 yıl kadar Adres Depo firmasının deposunda beklettik. Dün itibariyle de eşyalarımızı yeni adresimize teslim aldık. 2 yıllık süreçte emeği geçen ilk önce firma çalışanlarına teşekkür etmek için yazmak istedim. Özveriliydiler. Onca eşyayı taşıdılar, yerleştirdiler. Hiçbirinde bir çizik dahi yok. Daha ne olsun. Adres Depo firması artık güvenimi tam anlamıyla kazandı. Tekrar depo ihtiyacım olursa yine sizi arayacağım.

 18. Talat Karasu dedi ki:

  Eşyalarım 2 aylık bir süre için Adres Depo’nu tesislerinde kaldı. Bugün eşyalarımı yeni adresime getirttim. Hem taşımada hem de depolama hizmetinde Adres Depo firması çalışanların çok ilgiliydiler. Özellikle Mehmet Bey, Osman Bey ve Murat Bey işlerinin hakkını vererek yapıyorlar. Firma yetkililerine de fiyat konusunda yardımcı oldukları için teşekkür etmek istiyorum.

 19. Sultan Gümüş dedi ki:

  Eşyalarımı depoda bekletip bekletmekte kararsızdım. Bir arkadaşımın önerisiyle Adres Depo firmasıyla tanıştım. Öncesinde firmanın eşya deposunu ziyaret ettim. Tesisin ne kadar kaliteli bir tesis olduğunu bizzat gördüğüm için, eşyalarımı bu firmanın deposuna taşıttım. Yaklaşık olarak 1 yıllık süre sonrasında eşyalarımı eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim aldım. İlgilerine ve alakalarına teşekkür ederim.

 20. Yasemin Bahar dedi ki:

  Kesinlikle Adres Depo firmasını öneriyorum. Bana göre eşyalarımı bir firmanın deposuna koyabilmem için ilk önce o firma bana güven vermelidir. Adres Depo firmasıyla ilk iletişime geçtikten sonra firma yetkililerini ilgi ve alakaları beni çok etkiledi. Arya Hanım, tüm sürecin detaylarını aktardı. Eşyalarım 15 ay kadar bu firmanın depolarında kaldı. Şimdi eşyalarımı teslim aldım. Hiç bir şekilde bir sorun da yaşamadım. Herkesin emeğine sağlık diyorum.

 21. Mert Karakurt dedi ki:

  Şubat 2021 tarihinde çocuğumun eşyalarınım Ankara’dan getirterek, İstanbul’daki Adres Depo’nun tesisine koyduk. Geçen süre içerisinde herhangi bir sorun yaşamadık. Eşyalarımızı da geçen hafta oğlumun yeni evine yine Adres Depo taşıdı. İlgi ve alakalarından dolayı Arya Hanım ve diğer firma yetkililerine teşekkürlerimi iletmek istedim.

 22. Mahmut Aydın dedi ki:

  Depolama hizmeti sırasında güler yüzlü bir hizmet anlayışıyla karşılaştım. Bir arkadaşım Adres Depo güvencesi bambaşkadır, demişti. Onun tavsiyesiyle bu firmayı aradım. İstanbul Başakşehir’deki ofisimin tüm eşyalarını yaklaşık olarak 1 yıl kadar özenli bir şekilde korudular. Şükür pandeminin etkisi azalmaya başlayınca ofisimizi yeniden açtık. Bu süreçte bize destek olan Adres Depo firmasına teşekkürlerimizi iletiyorum.

 23. İlker Karaca dedi ki:

  İlk önce uzaktan bir ayarlama yapınca tereddüt etmedim değil. Çünkü firmanın merkezine gidecek kadar vaktim yoktu. Telefondan Arya Hanımla iletişime geçtim. Gayet nazik bir dille gerekli olan tüm bilgileri verdi. Sonrasında evime kadar gelip, eşyalarımı depoya götürmek üzere aldılar. Sonradan müsait olduğumda da depolarını ziyaret ettim. Gayet düzenli bir yer. İçim rahat.

 24. Ahmet Büyünuncu dedi ki:

  Adres Depo firmasını internette ararken buldum. Sonrasında firmayı aradım. Firma yetkilisi Akan Bey, çok ilgilendi. Fiyatta da beni kırmadı. 6 ay kadar eşyalarım Adres Depo’da kaldı. Şimdi kendi düzenimi oluşturunca da eşyalarımın tamamını eksiksiz aldım. Adres Depo bana göre kesinlikle sektörde bir numara. Tavsiye ederim.

 25. Hüsnü Onurlu dedi ki:

  Eşyalarımı düzenli, hızlı, sistematik, hasarsız bir şekilde paketlediler. Sonrasında eşyalarımı depoya yerleştirdiler. Çalışan personellerin tutumlarından çok memnun kaldım. Oldukça saygılıydılar. Üstelik pandemi koşullarına uygun bir şekilde maskeliydiler. Temiz olmaları ve işlerini düzgün yapmaları takdirimi topladı.

 26. Emsal Kartal dedi ki:

  Adres Depo çalışanlarından özellikle Murat beye ve beraberinde ekibe özel teşekkürümü iletmek için yazıyorum. İlgi ve alakaları süperdi. Eşyalarımı özenli bir şekilde paketlediler. Araçlara yerleştirdiler. Sonrasında da benim vaktim olmadığı için yanlarında olmadığım halde eşyalarımı depo alanına güzelce yerleştirmişler. Emeklerine sağlık.

 27. Alinur Karaköse dedi ki:

  Arya Hanımla ofis eşyalarımızın depolanması için görüştük. Sürece dair detaylı bilgileri veren Arya Hanım, fiyat konusunda da beklentimizi karşıladı. Eşyalarımızı 1 yıl kadar Adres Depo’nun deposunda bekledi. Dün itibariyle eşyalarımızın tamamını eksiksiz bir şekilde teslim aldık. Hem Adres Depo yetkililerine hem de çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 28. Selami Yılmaz dedi ki:

  Bu kadar mı temiz çalışılır? Bu kadar mı özenli bir şekilde hizmet sunulur? İşlerine verdikleri önemden dolayı Adres Depo çalışanlarına teşekkür etmek için yazıyorum. Ercan Bey nezdinde bizim eşyalarımızı paketleyip, depoya ulaştıran ekip arkadaşlarına teşekkürlerimi sunuyorum. İşlerini hakkıyla yapıyorlar. Selamlar.

 29. Asım Karaduman dedi ki:

  Depolama konusunda bir hizmet ihtiyacım ortaya çıkınca uzunca bir araştırma yaptım. Esasında biraz da buradaki yorumlardan etkilenerek, Adres Depo firmasını tercih ettim. Arya Hanım ve diğer yetkililer, oldukça cazip koşullar ilettiler. Sadece benim değil, kardeşimin eşyalarını da Adres Depo güvencesine emanet ettik.

 30. Tarık Bozdemir dedi ki:

  Adres Depo firmasını tesadüfen buldum. İyi ki bu firmayı bulmuşum. Çünkü farklı firmalara dair birtakım sorunlar duymadım da değil. Ancak Adres Depo firmasının yetkilileri ve çalışanları bu işte tam anlamıyla uzmanlar. Bundan dolayı da takdiri fazlasıyla hak ediyorlar.

 31. Fahrettin Gümüşlü dedi ki:

  Samsun’dan İstanbul’a taşınacağım dönemde ev eşyalarımı İstanbul’da henüz ev kiralamadığım için ne yapacağımı düşünürken, Adres Depoyla iletişime geçtim. Eşyalarımı kendime göre bir ev buluncaya kadar İstanbul’daki Adres Depo firmasının deposuna koydum. Nihayet 3 aylık süreden sonra geçen hafta evimi kiraladım. Ve eşyalarımı teslim aldım. Kesinlikle önereceğim bir firmadır.

 32. Harun Akça dedi ki:

  Eski evimize kentsel dönüşüm gelince 2 yıl kadar köyümüze gittik. Bu süre içerisinde de eşyalarımızı İstanbul’daki Adres Depo’ya ait depoda muhafaza ettik. Geçen ay çok şükür yeni evimize taşındık. Eşyalarımızı da 2 yıl aradan sonra teslim aldık. Eşyalarımızı özenli bir şekilde koruyan Adres Depo firmasına teşekkürlerimi sunuyorum.

 33. Tahsin Hancı dedi ki:

  Benim hem nakliyat hem de depolama hizmetine ihtiyacım vardı. Çünkü önce Konya’daki eşyalarımı İstanbul’a getirmem sonra da İstanbul’da bu eşyalarımı bir depoya koymam gerekiyordu. İnternetten Adres Depoyu aradım. Hem taşınma sırasında hem de depolama sırasında son derece özenliydiler. Bundan sonra hemen herkese sizi önereceğim.

 34. Hasan Usta dedi ki:

  Depolama anlamında kesinlikle titiz bir şekilde çalışıyorlar. Personelleri alanlarında uzmanlar. Güvenilir bir firma olduğu için de özellikle yorum yazmak istedim. Bence Adres Depo güvenilirliği tartışılmaz olan bir firma. Fiyat konusunda da her zaman cazip fırsatlar sunuyorlar.

 35. Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Firma yetkilisi İlker Bey’e ilgisinden dolayı özellikle teşekkür etmek istedim. Adres Depo firmasının çalışanları da işlerine hakimler. Eşyalarımızı paketlerken ve taşırken de özenli davrandıkları için bu süreçte hiçbir sorun yaşamadık. Adres Depo firmasını arkadaşlarıma da öneriyorum.

 36. Aydemir Umutlu dedi ki:

  Adres Depo güvencesine inanarak, eşyalarımı 1 yıl kadar bu firmaya teslim ettim. 1 yıllık süre içerisinde hizmetlerinden çok memnun kaldım. Geçtiğimiz hafta eşyalarımı teslim aldığımda, tek tek eşyalarımı inceledim. Eşyalarımda hiçbir eksik ya da hasar yoktu. İlgilerine ve alakalarına teşekkür etmek için yazdım.

 37. Ali Osman Korkut dedi ki:

  Geçtiğimiz yıl yurt dışına çıktığımda eşyalarımı Adres Depo’ya emanet ettim. İçlerinde manevi değeri çok fazla olan kırılacak eşyalarım da vardı. Başlangıçta tereddüt etmedim de değil. Ama sırasında eşyalarımı teslim aldığımda Adres Depo’nun işinin hakkını fazlasıyla verdiğini de gördüm. Adres Depo’ya teşekkürlerimi iletiyorum.

 38. Kadir Yurt dedi ki:

  Hizmetlerinden çok memnun kaldığımız için özellikle yazmak istedim. Adres Depo yetkililerinden Arya Hanım ve diğer çalışan personellere teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Eşyalarımı paketlerken özenli davranan Murat bey ve ekip arkadaşlarına da ilgilerinden dolayı teşekkürler. Gerçekten de alanlarında uzmanlar.

 39. İlyas Canbay dedi ki:

  Aslında pek yorum vs yazmayı seven bir insan değilim. Ancak Adres Depo firmasına özellikle teşekkürlerimi iletmek için yazmak istiyorum. Ben yaklaşık olarak 1 yıl kadar eşyamı sizin deponuzda beklettim. Eşyalarımı teslim aldığımda size nasıl teslim etmişsem, o şekilde teslim aldım. İlgilinizden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.

 40. Gündüz Akar dedi ki:

  Artık Adres Depo firmasını tek geçerim! Neden mi? Nedeni çok basit! Çünkü ofis malzemeleri hassas malzemelerdir. Geçtiğimiz yıl geçici bir süreliğine ofisimizi kapatmak durumunda kaldık. Ofis eşyalarımızı da Adres Depo’nun tesislerine bıraktık. Eşyalarımızı 3 gün önce teslim aldım. Nasıl teslim ettiysek öyleydiler.

Whatsapp
Müşteri Sorumlusu
Müşteri Sorumlusu
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?