tr

Müşteri Yorumları

Anasayfa » Müşteri Yorumları

İstek, Öneri, Şikayet sayfamız üzerinden firmamızdan aldığınız taşımacılık ve depolama hizmetlerini değerlendirebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (100)
 1. Sefa Bakır dedi ki:

  Merhaba, Malatya’dan iş nedeniyle İstanbul’a taşındım. Ancak bir süre ev tutamadığım için eşyalarımı nasıl yapacağımı bilemiyordum. Bir arkadaşımın önerisiyle Adresdepo’yu aradım. Malatya’dan eşyalarımın tamamını özenli bir şekilde taşıyarak, İstanbul’daki depolarında paketli bir halde beklettim. Bir süre sonra da evimi ve düzenimi ayarladım. Depodan eşyalarımı alarak yeni evime yerleştim. Bu süreçte bana ilgi gösteren, eşyalarımın tamamını eksiksiz bir şekilde teslim eden, güler yüzlü hizmetleriyle beğenimi kazanan Adresdepo firmasına çok teşekkür ederim.

 2. Ekrem Kaya dedi ki:

  İstanbul Çekmeköy’de ikamet ediyorum. İstanbul’da depo firması araştırması yaptığım zaman karşıma Adresdepo firması çıktı. Hemen aradım. Gayet ilgiliydiler. Eşyalarım esasında kırılacak eşyaydı. Bundan dolayı da tereddütlerim vardı. Evimden eşyalarımı alarak, Adresdepo’nun tesislerine taşıdılar. Paketlerken ve eşyalarımı yerleştirirken gayet özenliydiler. Bunun için özellikle teşekkür etmek istedim. İlgili arkadaşların tamamının emeğine sağlık.

 3. Baran Tunçbilek dedi ki:

  Evimizi kentsel dönüşme verdik. İki senelik süreç içerisinde ev eşyamızın tamamını Adresdepo firmasının depolarında koruduk. Sonunda yeni evimiz tamamlandı. Adresdepo’dan geçen hafta itibariyle eşyalarımızın tamamını teslim aldık. Çok memnun kaldığımız için özellikle buraya yorum yazmayı istedim. Kesinlikle profesyoneller. Ben Adresdepo’nun güvenilirliğine inanıyorum. Bundan sonra da İstanbul’da herhangi bir şekilde depolama hizmetine ihtiyaç duyarsam, firmam bellidir.

 4. Fatma Akdeniz dedi ki:

  İşim dolayısıyla bir süre İstanbul dışına çıkmak gerekiyordu. Ev eşyalarımı ne yapacağımı kara kara düşünürken, eşyalarımı bir depolama firmasına vermek aklıma geldi. İnternet üzerinden kısa bir araştırma yaptım. Sonrasında Adresdepo firmasıyla karşılaştım. Esasında başlangıçta biraz kararsız kalmadım değil. Ancak telefonla Adresdepo’yla görüştükten sonra gönül rahatlığı içerisinde bu firmayla anlaştım. İşlerinde uzmanlar ve kesinlikle güvenilir bir firma olduklarını özellikle belirtmeyi istiyorum.

 5. Tarık Kandemir dedi ki:

  Bir süre eşyalarımı deponuzda muhafaza etmiştim. Çoktandır aklımdaydı ancak bugün kısmet oldu. O dönem gerçekten de benim için zor dönemdi. İstanbul’a yeni gelmiştim. Eşyalarımı nereye koyacağımı şaşırmıştım. O zaman firmanızı aramıştım. Sağolsunlar çok ilgilenmişlerdir. İşimi gücümü ayarladıktan sonra eşyalarımı teslim almak için sizinle iletişime geçtim. Ertesi gün eşyalarımı talep ettiğim adrese getirmiştiniz. Özellikle zor dönemdeki desteğiniz için teşekkür ederim. Bundan sonra da sizi herkese tavsiye ediyorum.

 6. Ömer Turan dedi ki:

  Kayseri’den İstanbul’a taşındığım süreçte Adresdepo firmasının çok desteğini gördüm. İlk başta bir süre İstanbul’da bir misafirhanede kalmak durumunda kaldım. O dönemde eşyalarımı Adresdepo’nun deposunda muhafaza ettim. Eşyalarımı Kayseri’den Adresdepo firması getirdi. Sonrasında 1 yıllık süreç içerisinde eşyalarım, Adresdepo’nun deposunda bekledi. Geçtiğimiz gün eşyalarımı teslim aldım. Hizmet kaliteniz süper! Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 7. Osman Karaman dedi ki:

  Eşyalarımı 1 yıllığına Adresdepo’nun deposunda muhafaza ettim. Hem nakliye sırasında hem de depolama işlemi sırasında gayet profesyonel bir hizmet aldım. Kesinlikle işlerinde uzmanlar. Güvenilirlik konusunda da önerebileceğim bir firmadır. Bu arada fiyat konusunda da yardımcı oldukları için özellikle teşekkür ediyorum. Tüm çalışanlara özel teşekkürlerimi iletiyorum. Tekrar görüşmek üzere.

 8. Mahmut Yapıcı dedi ki:

  İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan eşyalarımı bir süreliğine Adresdepo firmasının depolarına koydum. Eşyalarımı Beylikdüzü’nden firmanın kendisi aldı. Makul bir fiyat karşılığında anlaştık. Sonraki zaman dilimi içerisinde de gayet ilgiliydiler. Dün itibariyle eşyalarımı yeni adresime taşıttım. Bu süre zarfı içerisinde herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Artık Adresdepo firmasının güvenli hizmetini çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Tekrardan teşekkür etmek istedim.

 9. Vahit Karaca dedi ki:

  Adres Depo bundan sonraki her zaman tercih edeceğim tek firmadır. Neden mi? Eşyalarımı Beşiktaş Barbaros Bulvarından alarak, eşya depolama tesisine taşıdılar. O kadar eşya arasından bir tanesine dahi en ufak bir zarar gelmedi. Yaklaşık olarak 1 yıl kadar tüm eşyalarım Adres Depo firmasının tesislerinde bekledi. Sonrasında da iletişime geçtikten hemen devamında eşyalarımın tamamını Kadıköy’de bulunan yeni adresime taşıdılar. İlgiliydiler. Teşekkürler.

 10. Deniz Boran Kaya dedi ki:

  İstanbul’dan güzel bir iş ayarladım. Sonrasında Manisa’daki evimi boşaltma kararı aldım. Ancak bir süre İstanbul’da geçici bir yerde kalmak durumundaydım. Bir arkadaşımın önerisiyle Adres Depo firmasının deposunda eşyalarımı korudum. Arkadaşım, güvenilir bir firma demişti. Ben hemen güvenen bir insan değilim. Ancak eşyalarımı teslim aldıktan sonra arkadaşımın ne kadar haklı olduğunu daha iyi anladım. Kaliteli hizmetleri için teşekkür ediyorum.

 11. Ali Özer dedi ki:

  İstanbul’da en güvenilir depolama firması kim derlerse rahatlıkla; Adres Depo derim. Nedeni çok basit. Biri kendim birisi de kardeşim olmak üzere iki kez bu firmadan depolama hizmeti aldık. Her ikisinde de sunulan hizmetten memnun kaldık. Marifetin iltifata tabi olduğuna inanan bir insanım. Bundan dolayı da özellikle buraya yazmak istedim. Emeklerine sağlık.

 12. Hilmi Aydın dedi ki:

  Adres Depo firmasıyla ilk olarak internette karşılaştım. Sonrasında internet üzerinden kısa bir araştırma yaptım ve en mantıklısının Adres Depo olduğuna karar kıldım. Çünkü firma yetkilisi Arya Hanım, tüm sorularıma ayrıntılı bir şekilde yanıt verdi. Kolay inanan bir insan olmadığım için aklımdaki tüm soruları sordum. Sonrasında da adresimi verdim ve anında firma görevlileri gelerek eşyalarımı aldı. Şimdi ise eşyalarımın tamamını teslim aldım. Hiç bir olumsuzlukla karşılaşmadığım için yazma gereği hissettim.

 13. Yavuz Durucan dedi ki:

  Anadolu Yakasında bulunan evimdeki tüm eşyalar için Adres Depo firmasıyla anlaştık. Depolama hizmeti almadan önceki tutumları ve sonrasındaki tutumları kesinlikle mükemmeldi. Firma yetkililerin ilgileri, çalışanlarının işlerinde uzman olması ve güvenli bir şekilde depolama hizmeti sunuyor olmaları, bu firmayı şimdi de tercih ediyor olmanın temel nedenleridir. Bu ikinci işimde de bir sorun yaşamayacağıma emin olarak yine Adres Depo’yla anlaştım.

 14. Yusuf Adacı dedi ki:

  Diyarbakır’dan İstanbul’a taşındığım süreçte Diyarbakır’daki eşyalarımın tamamını Adres Depo firmasının depolarında muhafaza ettim. Firmayla görüştükten sonra Diyarbakır’daki tüm eşyalarımı İstanbul’a taşıdılar. İstanbul’daki tesislerinde 6 ay kadar eşyaların Adres Depo’nun tesislerinde kaldı. Sonrasında kendi düzenimi oluşturdum ve bugün eşyalarımı yeni evime taşıttım. Tüm süreç içerisinde ilgilerinden dolayı, firma yetkilileri Akan ve İlker Bey’e bir de Arya Hanım’a özellikle teşekkür etmek istedim.

 15. Erdal Uslu dedi ki:

  İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan ofis eşyalarımı, bir süreliğine yurt dışına çıkacağımdan dolayı bir depoda korumak istedim. Bu iş için Adres Depo firmasını bir tanıdık vesile olduğu için aradım. İlk görüşmemizden itibaren, gayet memnun edici bir yaklaşımla karşılaştım. Eşyalarım ben yurt dışında kaldığım süre içerisinde Adres Depo’nun deposunda bekledi. Şimdi İstanbul’da yeni ofisimizi açtık. Eşyalarımızı da teslim aldık. Özellikle firma çalışanları Ercan ve Suat Beye ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Herkesin emeğine sağlık.

 16. Onur Karadeniz dedi ki:

  Adres Depo firmasını aradıktan sonra, firmanın bu alanda ne kadar iyi olduğunu çok daha iyi anladım. Telefon görüşmesinden sonra keşif için gelen arkadaşlar da tüm süreç hakkında bilgi verdiler. Kolay değil o kadar eşya İzmir’den İstanbul’a taşınacak ve İstanbul’da depoda 1 yıl kadar bekleyecekti. Keşif sonrasında ne söyledilerse hepsini ifade ettikleri gibi yaptılar. Eşyalarımı güvenli bir şekilde Adres Depo firmasına teslim ettim. İyi ki de bu firmayla anlaşmışım.

 17. Muhittin Atmaca dedi ki:

  Şişli’deki ev eşyalarımızı yaklaşık 2 yıl kadar Adres Depo firmasının deposunda beklettik. Dün itibariyle de eşyalarımızı yeni adresimize teslim aldık. 2 yıllık süreçte emeği geçen ilk önce firma çalışanlarına teşekkür etmek için yazmak istedim. Özveriliydiler. Onca eşyayı taşıdılar, yerleştirdiler. Hiçbirinde bir çizik dahi yok. Daha ne olsun. Adres Depo firması artık güvenimi tam anlamıyla kazandı. Tekrar depo ihtiyacım olursa yine sizi arayacağım.

 18. Talat Karasu dedi ki:

  Eşyalarım 2 aylık bir süre için Adres Depo’nu tesislerinde kaldı. Bugün eşyalarımı yeni adresime getirttim. Hem taşımada hem de depolama hizmetinde Adres Depo firması çalışanların çok ilgiliydiler. Özellikle Mehmet Bey, Osman Bey ve Murat Bey işlerinin hakkını vererek yapıyorlar. Firma yetkililerine de fiyat konusunda yardımcı oldukları için teşekkür etmek istiyorum.

 19. Sultan Gümüş dedi ki:

  Eşyalarımı depoda bekletip bekletmekte kararsızdım. Bir arkadaşımın önerisiyle Adres Depo firmasıyla tanıştım. Öncesinde firmanın eşya deposunu ziyaret ettim. Tesisin ne kadar kaliteli bir tesis olduğunu bizzat gördüğüm için, eşyalarımı bu firmanın deposuna taşıttım. Yaklaşık olarak 1 yıllık süre sonrasında eşyalarımı eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim aldım. İlgilerine ve alakalarına teşekkür ederim.

 20. Yasemin Bahar dedi ki:

  Kesinlikle Adres Depo firmasını öneriyorum. Bana göre eşyalarımı bir firmanın deposuna koyabilmem için ilk önce o firma bana güven vermelidir. Adres Depo firmasıyla ilk iletişime geçtikten sonra firma yetkililerini ilgi ve alakaları beni çok etkiledi. Arya Hanım, tüm sürecin detaylarını aktardı. Eşyalarım 15 ay kadar bu firmanın depolarında kaldı. Şimdi eşyalarımı teslim aldım. Hiç bir şekilde bir sorun da yaşamadım. Herkesin emeğine sağlık diyorum.

 21. Mert Karakurt dedi ki:

  Şubat 2021 tarihinde çocuğumun eşyalarınım Ankara’dan getirterek, İstanbul’daki Adres Depo’nun tesisine koyduk. Geçen süre içerisinde herhangi bir sorun yaşamadık. Eşyalarımızı da geçen hafta oğlumun yeni evine yine Adres Depo taşıdı. İlgi ve alakalarından dolayı Arya Hanım ve diğer firma yetkililerine teşekkürlerimi iletmek istedim.

 22. Mahmut Aydın dedi ki:

  Depolama hizmeti sırasında güler yüzlü bir hizmet anlayışıyla karşılaştım. Bir arkadaşım Adres Depo güvencesi bambaşkadır, demişti. Onun tavsiyesiyle bu firmayı aradım. İstanbul Başakşehir’deki ofisimin tüm eşyalarını yaklaşık olarak 1 yıl kadar özenli bir şekilde korudular. Şükür pandeminin etkisi azalmaya başlayınca ofisimizi yeniden açtık. Bu süreçte bize destek olan Adres Depo firmasına teşekkürlerimizi iletiyorum.

 23. İlker Karaca dedi ki:

  İlk önce uzaktan bir ayarlama yapınca tereddüt etmedim değil. Çünkü firmanın merkezine gidecek kadar vaktim yoktu. Telefondan Arya Hanımla iletişime geçtim. Gayet nazik bir dille gerekli olan tüm bilgileri verdi. Sonrasında evime kadar gelip, eşyalarımı depoya götürmek üzere aldılar. Sonradan müsait olduğumda da depolarını ziyaret ettim. Gayet düzenli bir yer. İçim rahat.

 24. Ahmet Büyünuncu dedi ki:

  Adres Depo firmasını internette ararken buldum. Sonrasında firmayı aradım. Firma yetkilisi Akan Bey, çok ilgilendi. Fiyatta da beni kırmadı. 6 ay kadar eşyalarım Adres Depo’da kaldı. Şimdi kendi düzenimi oluşturunca da eşyalarımın tamamını eksiksiz aldım. Adres Depo bana göre kesinlikle sektörde bir numara. Tavsiye ederim.

 25. Hüsnü Onurlu dedi ki:

  Eşyalarımı düzenli, hızlı, sistematik, hasarsız bir şekilde paketlediler. Sonrasında eşyalarımı depoya yerleştirdiler. Çalışan personellerin tutumlarından çok memnun kaldım. Oldukça saygılıydılar. Üstelik pandemi koşullarına uygun bir şekilde maskeliydiler. Temiz olmaları ve işlerini düzgün yapmaları takdirimi topladı.

 26. Emsal Kartal dedi ki:

  Adres Depo çalışanlarından özellikle Murat beye ve beraberinde ekibe özel teşekkürümü iletmek için yazıyorum. İlgi ve alakaları süperdi. Eşyalarımı özenli bir şekilde paketlediler. Araçlara yerleştirdiler. Sonrasında da benim vaktim olmadığı için yanlarında olmadığım halde eşyalarımı depo alanına güzelce yerleştirmişler. Emeklerine sağlık.

 27. Alinur Karaköse dedi ki:

  Arya Hanımla ofis eşyalarımızın depolanması için görüştük. Sürece dair detaylı bilgileri veren Arya Hanım, fiyat konusunda da beklentimizi karşıladı. Eşyalarımızı 1 yıl kadar Adres Depo’nun deposunda bekledi. Dün itibariyle eşyalarımızın tamamını eksiksiz bir şekilde teslim aldık. Hem Adres Depo yetkililerine hem de çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 28. Selami Yılmaz dedi ki:

  Bu kadar mı temiz çalışılır? Bu kadar mı özenli bir şekilde hizmet sunulur? İşlerine verdikleri önemden dolayı Adres Depo çalışanlarına teşekkür etmek için yazıyorum. Ercan Bey nezdinde bizim eşyalarımızı paketleyip, depoya ulaştıran ekip arkadaşlarına teşekkürlerimi sunuyorum. İşlerini hakkıyla yapıyorlar. Selamlar.

 29. Asım Karaduman dedi ki:

  Depolama konusunda bir hizmet ihtiyacım ortaya çıkınca uzunca bir araştırma yaptım. Esasında biraz da buradaki yorumlardan etkilenerek, Adres Depo firmasını tercih ettim. Arya Hanım ve diğer yetkililer, oldukça cazip koşullar ilettiler. Sadece benim değil, kardeşimin eşyalarını da Adres Depo güvencesine emanet ettik.

 30. Tarık Bozdemir dedi ki:

  Adres Depo firmasını tesadüfen buldum. İyi ki bu firmayı bulmuşum. Çünkü farklı firmalara dair birtakım sorunlar duymadım da değil. Ancak Adres Depo firmasının yetkilileri ve çalışanları bu işte tam anlamıyla uzmanlar. Bundan dolayı da takdiri fazlasıyla hak ediyorlar.

 31. Fahrettin Gümüşlü dedi ki:

  Samsun’dan İstanbul’a taşınacağım dönemde ev eşyalarımı İstanbul’da henüz ev kiralamadığım için ne yapacağımı düşünürken, Adres Depoyla iletişime geçtim. Eşyalarımı kendime göre bir ev buluncaya kadar İstanbul’daki Adres Depo firmasının deposuna koydum. Nihayet 3 aylık süreden sonra geçen hafta evimi kiraladım. Ve eşyalarımı teslim aldım. Kesinlikle önereceğim bir firmadır.

 32. Harun Akça dedi ki:

  Eski evimize kentsel dönüşüm gelince 2 yıl kadar köyümüze gittik. Bu süre içerisinde de eşyalarımızı İstanbul’daki Adres Depo’ya ait depoda muhafaza ettik. Geçen ay çok şükür yeni evimize taşındık. Eşyalarımızı da 2 yıl aradan sonra teslim aldık. Eşyalarımızı özenli bir şekilde koruyan Adres Depo firmasına teşekkürlerimi sunuyorum.

 33. Tahsin Hancı dedi ki:

  Benim hem nakliyat hem de depolama hizmetine ihtiyacım vardı. Çünkü önce Konya’daki eşyalarımı İstanbul’a getirmem sonra da İstanbul’da bu eşyalarımı bir depoya koymam gerekiyordu. İnternetten Adres Depoyu aradım. Hem taşınma sırasında hem de depolama sırasında son derece özenliydiler. Bundan sonra hemen herkese sizi önereceğim.

 34. Hasan Usta dedi ki:

  Depolama anlamında kesinlikle titiz bir şekilde çalışıyorlar. Personelleri alanlarında uzmanlar. Güvenilir bir firma olduğu için de özellikle yorum yazmak istedim. Bence Adres Depo güvenilirliği tartışılmaz olan bir firma. Fiyat konusunda da her zaman cazip fırsatlar sunuyorlar.

 35. Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Firma yetkilisi İlker Bey’e ilgisinden dolayı özellikle teşekkür etmek istedim. Adres Depo firmasının çalışanları da işlerine hakimler. Eşyalarımızı paketlerken ve taşırken de özenli davrandıkları için bu süreçte hiçbir sorun yaşamadık. Adres Depo firmasını arkadaşlarıma da öneriyorum.

 36. Aydemir Umutlu dedi ki:

  Adres Depo güvencesine inanarak, eşyalarımı 1 yıl kadar bu firmaya teslim ettim. 1 yıllık süre içerisinde hizmetlerinden çok memnun kaldım. Geçtiğimiz hafta eşyalarımı teslim aldığımda, tek tek eşyalarımı inceledim. Eşyalarımda hiçbir eksik ya da hasar yoktu. İlgilerine ve alakalarına teşekkür etmek için yazdım.

 37. Ali Osman Korkut dedi ki:

  Geçtiğimiz yıl yurt dışına çıktığımda eşyalarımı Adres Depo’ya emanet ettim. İçlerinde manevi değeri çok fazla olan kırılacak eşyalarım da vardı. Başlangıçta tereddüt etmedim de değil. Ama sırasında eşyalarımı teslim aldığımda Adres Depo’nun işinin hakkını fazlasıyla verdiğini de gördüm. Adres Depo’ya teşekkürlerimi iletiyorum.

 38. Kadir Yurt dedi ki:

  Hizmetlerinden çok memnun kaldığımız için özellikle yazmak istedim. Adres Depo yetkililerinden Arya Hanım ve diğer çalışan personellere teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Eşyalarımı paketlerken özenli davranan Murat bey ve ekip arkadaşlarına da ilgilerinden dolayı teşekkürler. Gerçekten de alanlarında uzmanlar.

 39. İlyas Canbay dedi ki:

  Aslında pek yorum vs yazmayı seven bir insan değilim. Ancak Adres Depo firmasına özellikle teşekkürlerimi iletmek için yazmak istiyorum. Ben yaklaşık olarak 1 yıl kadar eşyamı sizin deponuzda beklettim. Eşyalarımı teslim aldığımda size nasıl teslim etmişsem, o şekilde teslim aldım. İlgilinizden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.

 40. Gündüz Akar dedi ki:

  Artık Adres Depo firmasını tek geçerim! Neden mi? Nedeni çok basit! Çünkü ofis malzemeleri hassas malzemelerdir. Geçtiğimiz yıl geçici bir süreliğine ofisimizi kapatmak durumunda kaldık. Ofis eşyalarımızı da Adres Depo’nun tesislerine bıraktık. Eşyalarımızı 3 gün önce teslim aldım. Nasıl teslim ettiysek öyleydiler.

 41. hasan karacan dedi ki:

  Ben de Adres Depo firmasıyla çalışma şansını yakaladım! Daha önce malasef bir firmada birtakım sorunlar yaşamıştım. Ancak Adres Depo firmasının kalitesini görünce özellikle yazmak istedim. Özellikle firma çalışanlarından Murat Bey, çok ilgiliydi.

 42. Tamer Kaya dedi ki:

  Manisa’daki eşyalarımı Adres Depo tarafından İstanbul’a getirttim. Sonrasında 5 ay kadar eşyalarım bu firmanın tesislerinde bekledi. Daha yeni eşyalarımı teslim aldım. Benim için zor bir süreçti. Ancak sağolsun Adres Depo firması yetkilileri bu süreçte çok ilgiliydiler. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

 43. Yahya Akdeniz dedi ki:

  İstanbul Pendik’te oturuyorum. İş durumundan dolayı evimi Avrupa Yakasına taşımak durumunda kaldım. Ancak evler orada pahalı olduğu için bir süre ev eşyalarımın tamamını Adres Depoda beklettim. Fiyat konusunda yardımcı oldukları için bir de bu kadar süre içerisinde eşyalarımı güvenli bir şekilde korudukları için teşekkür ediyorum.

 44. Yunus Durukan dedi ki:

  Bana göre Adres Depo, depolama işlerinin bir numarasıdır. Aslında kolay beğenen bir insan da değilim. Ama şimdiye kadar Adres Depo ile iki kez çalıştım. İkisinde de herhangi bir sorun yaşamadım. ilgilerine ve alakalarına hayran kaldım. Bundan dolayı da buraya yazmak istedim.

 45. Bahadır Yiğit dedi ki:

  Özellikle depolama hizmetlerinde güvenin çok önemli olduğunu biliyorum. Bir arkadaşım Adres Depo güvencesinden bahsetti. Tüm ev eşyalarımı 1 yıllığına Adres Depoya emanet ettim. Bu süreç içerisinde sunulan hizmetten çok memnun kaldım. Arya Hanım bu kadarlık süre içerisinde bizi her zaman bilgilendirdi. İşlerinde uzmanlar!

 46. Yıldıray Uğurlu dedi ki:

  Ortağımla birtakım sorunlar yaşadığımdan dolayı İstanbul Beşiktaş’taki tercüme ofisimizi kapatmak durumunda kaldık. Eşyaların tamamını ben aldım. Sonrasında ofisteki tüm eşyalarımızı Adres Depo’nun tesislerinde 7 ay kadar beklettik. Bu süre içerisinde ofis eşyalarım nasıl teslim ettiysem öyle kaldı. Şimdi kendi tercüme ofisimi kurdum. Ve eşyalarımı eksiksiz teslim aldım. 🙂

 47. Pınar Güzelyurt dedi ki:

  Geçtiğimiz yaz yurt dışına çıktığımda tüm bekar evimin eşyalarını Adres Depo’nun deposuna bıraktım. Bu yaz geri döndüğümde eşyalarımı sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Eşyalarımı ilk gün kendileri alıp, depoya taşımışlardı. Şimdi de eşyalarımı aynen evime getirip teslim ettiler. Özellikle Aykan Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum.

 48. Erdem Karamanlı dedi ki:

  Adres Depo kurumsallığıyla benim beğenimi kazan firma. Bundan dolayı da özellikle firma yetkilerini tebrik etmek isterim. İlk gün ne konuştularsa sözlerinin arkasında durdular. Tüm eşyalarımızı Adres Depo’nun tesislerinde 3 ay kadar tuttuk. Sonrasında gayet düzenli bir şekilde teslim aldık. Adres Depo firmasına ilgisinden ve profesyonelliğinden dolayı teşekkür ederim.

 49. Mehmet Aydın dedi ki:

  Bir arkadaşım Adres Depo güvenilir bir firma dedi. Ben de arkadaşımı dinledim. Baba yadigarı eşyalarımın tamamını 2 yıl kadar bu firmanın deposuna bıraktım. 2 yıl süre içerisinde manevi değeri çok büyük olan eşyalarımı teslim aldım. Bu süre zarfında eşyalarımı güvenli bir şekilde korudukları için ilgilerine özellikle teşekkür etmek istiyorum.

 50. Gülnur Vanlı dedi ki:

  Özellikle eşyanıza zarar gelmesini istemiyorsanız, güvenli bir şekilde Adres Depo firmasından depolama hizmetini alabilirsiniz. Evime kadar gelen Adres Depo çalışanları, depoya koyacağım tüm eşyaları özenli bir şekilde paketlediler. Kırılabilecek eşyaları özel ambalajlara koydular. Adres Depo firmasının çalışma sistemini çok beğendim.

 51. Ahmet Kurusu dedi ki:

  Adres Depo tam anlamıyla profesyonel! O kadar eşyamı tam 2 yıl bu firmanın deposunda beklettim. 2 yıl süre içerisinde bir tek eşyam zarar görmeden eşyalarımın tamamını teslim aldım. Üstelik fiyat konusunda da son derece cazip koşullar sundular. Güleryüzlü insanlardan oluşan bir de ekipleri vardı. Teşekkürler.

 52. Hüseyin Yılmaz dedi ki:

  Özellikle güvenli bir şekilde depolama hizmeti almak istediğiniz zaman tek adres Adres Depodur! Neden mi? Çünkü kendim bizzat gördüm ve yaşadım. Yaklaşık 1 yıl önce eşyalarımı Adres Deponun tesisine emanet ettim. Dün de eşyalarımın tamamını herhangi bir sorun yaşamadan teslim aldım. Hatta fiyat konusunda da çok cazip koşullar sundular. Övgüyü hak ediyorlar.

 53. Dilek Candan dedi ki:

  Ben kolay beğenen bir insan hiç olamadım. Ama işini hakkıyla yapan gördüm mü de hakkını vermekten yana oldum. Adres Depo firmasıyla şimdiye kadar kendi eşyalarım ve abimin eşyaları olmak üzere iki kez çalıştım. İkisinde de gayet memnun kaldık. Bundan dolayı da özellikle firma çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür etmek istedim.

 54. Yiğit Atacan dedi ki:

  Adres Depo firmasını kesinlikle tek geçerim. Çünkü bu firmaya fazlasıyla güveniyorum. Kırılacak antika eşyalarım vardı. Tamamını yaklaşık bir yıl kadar Adres Depo’ya emanet ettik. Bu süre içerisinde eşyalarımızda herhangi bir zarar gelmedi. Geçen hafta da tamamını eksiksiz bir şekilde teslim aldık. Firma çalışanlarına özellikle teşekkürlerimi iletiyorum.

 55. Mahmut Üstaer dedi ki:

  Antalya’dan İstanbul’a iş için geldiğim süreçte ben de Adres Depo güvencesiyle tanıştım. Ev eşyalarımın tamamını Antalya’dan Adres Depo, bizzat getirdi. Sonrasında ben İstanbul’da ev tutuncaya kadar 4 ay kadar eşyalarım Adres Depo firmasının depolarında kaldı. Benim zor zamanımda bana destek oldukları için teşekkürlerimi iletiyorum.

 56. Yusuf Kaynar dedi ki:

  Özellikle depolama işini hakkıyla yapıyorlar. Eşyalarımı kendi evime kadar gelip, tek tek paketlediler. Adres Depo firmasının personellerine özellikle de Murat Bey’ ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etmek isterim. Tüm eşyalarım gayet düzenli bir şekilde depoya taşındı. Şimdi içim rahat. Bundan sonra da tanıdıklarıma hep önereceğim bir firma.

 57. Mehmet Akpınar dedi ki:

  Ben Mehmet Akpınar, Adres Depo firmasını internet üzerinden buldum. Evin deposunda su baskını tehlikesi vardı. Ben de depodaki tüm eşyalarımı Adres Depo firmasının tesislerine taşıttım. Bu süreçte bana yardımcı olan Arya Hanım başta olmak üzere tüm Adres Depo yetkilisi ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.

 58. Celal Yiğitcan dedi ki:

  Depolama hizmeti her şeyden önce güven ister. Ben de bu durumun bilincinde olan birisi olarak depolama hizmeti alırken en çok güvenli bir hizmetin olup olmadığına dikkat ettim. Adres Depo güvencesiyle tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Oldukça ilgili bir firma ve ücret konusunda da son derece cazipler!

 59. Önder Ustabay dedi ki:

  Güvenilir bir firma olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Hem ben hem de tanıdığım bir arkadaşımın eşyaları 1 yıl kadar, Adres Depo firmasının deposunda kaldı. Özellikle paketleme sırasında ve taşıma sırasında son derece hassastılar. Yine depo alanları da son derece hijyen koşullarını karşılıyor. Öneririm.

 60. Onur Akyurt dedi ki:

  Yakın zamanda Adres Depoyla çalıştım. Bence bu kadar kaliteli bir iş çıkarmalarında personellerinin etkisi çok fazla. Bir de firma yetkilileri her şeyden önce güler yüzlü. İyi niyet olunca da böyle güvenli bir hizmet karşımıza çıkıyor. Adres Depo firmasını hem güvenilir hem de uygun fiyatlı olduğu için tercih ettim.

 61. Uğur Kırmızı dedi ki:

  Kesinlikle Adres Depo firmasını öneriyorum. Eşyalarımı taa Kars’tan getirttim. Adres Depo’nun İstanbul’daki tesislerinde yaklaşık olarak 5 ay kadar bekledi. Evimi ayarladıktan düğünümü vs yaptıktan sonra da eşyalarımı yeni evime taşıttım. Beni hiç yormadıkları ve işlerini layıkıyla yaktıkları için teşekkür ederim.

 62. Zakir Tunç dedi ki:

  Firma çalışanları hem güler yüzlüler hem de işlerinde uzmanlar. Durum böyle olunca da depolama işini hakkıyla yapıyorlar. Fiyat ve kalite dengesi açısından da yaptığım araştırmalar neticesinde Adres Deponun çok daha avantajlı olduğunu bizzat kendim gördüm. Kesinlikle önerebileceğim bir firmadır.

 63. Kayahan Ağırbaş dedi ki:

  Özellikle Adres Depo firmasının yetkililerine sundukları hizmetin kalitesinden dolayı teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Özellikle de Arya Hanım, oldukça ilgili davrandı. Eşyalarım yaklaşık olarak 1 yıl süre boyunca Adres Deponun depolarında bekledi. Sorunsuz bir şekilde hizmet almadım.

 64. Mahsun Işık dedi ki:

  Depolama konusunda benim favorim; Adres Depo firmasıdır. İstanbul’a yeni taşındığım dönemde ev kiralayıncaya kadar eşyalarımı Adres Depo’nun deposuna bıraktım. Nihayetinde İstanbul Ataköy’de evimi tuttum. Eşyalarımı evime kadar getirdiler. İlgilerine teşekkür ederim.

 65. Mustafa Yiğit dedi ki:

  Çalışanlarınız kesinlikle işlerinin uzmanı. Özellikle bunu belirtmek için yazıyorum. Ercan Bey’e ve diğer çalışanlarına özellikle teşekkür etmek istedim. Yine firma yetkilileri de sağolsunlar fiyat konusunda bizi kırmadılar. Memnun kaldığımı özellikle belirtmek istiyorum.

 66. Gürbüz Kaya dedi ki:

  Adres Depo güvencesine inanarak eşyalarımı Antalya’dan İstanbul’a getirttim. Adres Depo’nun deposunda ev eşyalarım 2 ay kadar bekledi. Evimi tuttum. Sonrasında firmayı aradım. Tüm eşyamı eksiksiz bir şekilde teslim ettiler. Kesinlikle alanlarında uzmanlar.

 67. Cevher Aydın dedi ki:

  Merhaba taşınma eşya toplama bu tür durumlarda çok sıkıntı yaşadım hep. Evimi taşımam gerekti ama yeni evimi hemen ayarlayamadım. Bu benim için kat kat sıkıntı oldu. Tam da bu sırada Adres Depo karşıma çıktı. Arkadaşlara teşekkür ediyorum. Çok yardımcı oldular. Eşyalarımı onlara güvenerek teslim ettim ve teslim ettiğim gibi de aldım

 68. Suat Barış dedi ki:

  Buradan herkese güzel günler ve hayırlı işler diliyorum. Ben Adres Depo ile ilgili memnuniyetimi ifade etmek istiyorum. Ev eşyalarımızı yenilediğimizde önceki eşyaları elden çıkarmak istemedik. Eşyaları koyacak yerimiz olmadığı için depoya koyma fikrini arkadaşım bize verdi. Adres Depo adresini de yine o verdi. Hizmetlerinden çok memnun kaldık. Teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca bu ekiple çalışmanızı tavsiye ederim

 69. Yadigar Akça dedi ki:

  Adres Depo firmasını internetten buldum. Eşyalarımı güvenli bir şekilde tam 1 yıl Adres Deponun tesisinde beklettim. Bu süre içerisinde eşyalarım hiçbir şekilde zarar görmediği gibi eşyalarımı evime kadar da getirdiler. Güler yüzlü ilgili personelleri var. Bundan sonra da bu firma ilk tercihimdir

 70. Funda Demirbilek dedi ki:

  Güvenilir bir firma olduklarını gördüm. Önerebileceğim ender firmalar arasında yer alıyor. Çalışanlarının işlerinde uzman olduklarını ve personellerinin de ilgili olduklarını gördüm. Özellikle Arya Hanım sürecin tamamında bize bilgi verdi. Adres Depo Depolama faaliyetlerinde önerdiğim bir firma

 71. Hayati Yazar dedi ki:

  Selam. Ben eğitim kurumu sahibiyim. Geçen yıl pandemiden dolayı kurumu kapatmak zorunda kaldık. Bulunduğumuz binayı boşaltmamız gerekti. Sıralar tahtalar hepsi ortada kaldı. Adres Depo’ya ulaştım. Kısa sürede tüm sorunlarımızı halletiler. Ekip olarak çok başarılı ve çözüm odaklı çalışıyorlar. Depolama konusunda profesyonel ekibe ihtiyaç duyarsanız Adres Depo ekibini tavsiye ediyorum

 72. Selami Aydıncan dedi ki:

  Aile yadigarı eşyalarımızı 3 kardeş olarak Adres Depo’ya emanet ettik. Geçen hafta da teslim aldık. Bu süreç içerisinde oldukça ilgili yaklaşan Adres Depo yetkililerine yürekten teşekkür ediyoruz. O kadar kırılacak eşyamız vardı. Biri dahi zarar görmedi. Önerilir.

 73. Osman Güleryüz dedi ki:

  Genelde internet üzerinden yorumlar vs yapmam. Ancak bugün çalışan arkadaşların gayretlerini görünce mutlaka onlara bir teşekkür etmeliyim dedim. Bizim eşyaları almak için gelen Adres Depo çalışanları Murat Bey ve ekibine özellikle teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

 74. Ali Mert Kaya dedi ki:

  Merhaba. Ben Ali Mert. iş değişikliği sebebiyle İstanbul’dan başka bir şehre bir süreliğine gitmem gerekti. İstanbul’daki evi boşaltarak Erzurum’dan ev tuttum. İstanbul’a tekrar döneceğim için eşyaları taşımak istemedim. Güvenilir ellere eşyalarımı teslim ettim. Adres Depo gerçekten çok güvenilir. Eşyalarımı depodan aldığımda benim kadar hassas davrandıklarını gördüm. Herkese tek tek teşekkür ediyorum

 75. Ilgar Ataman dedi ki:

  Ben de Adres Depo firmasını tercih edenlerdenim. İstanbul’a geldim ve güzel de bir iş buldum. Ama kafama göre ev bulmakta zorlandım. Bu süreçte Erzurumdaki ev eşyalarımı İstanbul’a getirterek Adres Deponun deposuna koydum. Şimdi evimi ayarladım. Eşyalarımı da eksiksiz bir şekilde teslim aldım.

 76. Davut Akyüz dedi ki:

  Bugün Adres Depo’ya teslim ettiğim eşyaları aldım. İnsanın eşyalarına kendisi giibi bakılması çok hoş. Bu sebeple Adres Depo çalışanlarına çok teşekkür etmek istiyorum. Eşyalarımı nasıl paketlediysem o şekilde geri aldım. Bozulma, kırılma yok. Eşyalarımı size teslim etmekten dolayı çok çok memnunum. Teşekkür etmek istiyorum sizlere

 77. Maksut Uğurlu dedi ki:

  Depolama işim vardı. Bir arkadaşım da daha önce çalıştığı için Adres Depo firmasını önerdi. Eşyalarımı eve kadar gelip paketlediler. İşlerinde usta oldukları için içim rahatladı. Geçtiğimiz hafta da eşyalarımı yeni adresime kadar getirip teslim ettiler. Bu süre içerisinde destek olan yetkililere teşekkür ederim.

 78. Ertan Bağcı dedi ki:

  İstanbul’da çok fazla iş değiştirdim. Sürekli ofis kapatıp açmam gerekti. Tüm bu süreçlerde Adres Depo hep yanımda oldu. Ofis eşyalarımı onlara teslim edip yeni iş yerim açılınca aldım. Onca yer değiştirdim ama eşyalarımda hiç sıkıntı olmadı. Bu sebeple Adres Depo ekibine profesyonelliklerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum. Yeni ofislerde görüşmek dileğiyle

 79. Hüsnü Kağıt dedi ki:

  Adres Depo firması depolama alanında uzman bir personel yapısına sahip. Yaklaşık bir araç dolusu ev eşyamızın tamamını evimize kadar gelerek, paketlediler. Sonrasında eşyalarımızı depolarına taşıdılar. Geçen 5 ayın ardından bu günde eşyalarımızı getirdiler. Güvenilir bir firma!

 80. Aynur Demirci dedi ki:

  Merhaba ben Aynur. Yakın zamanda eşimden boşandım ve evden alacağım eşyaları aldım. Eşyaları aldım ama ev tutmam biraz uzun süreceği için eşyalarımı Adres Depo’ya teslim ettim. Buradaki arkadaşlar gerçekten çok ilgililer. Eşyalarımının özenle yerleştirilmesini ve korunmasını sağladılar. Evimi düzenleyince gidip aldım. Bu süreci sorunsuz atlatmama yardımcı oldukları için Ercan Bey ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum

 81. Temcit Usta dedi ki:

  Eşya depolama hizmeti aldığım Adres Depo firmasından çok memnun kaldığımı ifade etmek için yazdım. Ben emekli öğretmenim. Evimize toplu projeden dolayı bir süreliğine veda ettik. Bu süre zarfı içerisinde tüm eşyalarımızı Adres Depo firmasına emanet ettik. Gerçekten de işlerinde iyiler.

 82. Kürşat Gemici dedi ki:

  Mal canın yongası derler ya işte ben bunu evimi boşaltıp da yeni ev bulamadığımda daha iyi anladım. Eşyalarım ortada kalacak ve zarar görecek diye korkarken Adres Depo ile karşılaştım. Eşyalarımı güvenli bir yerde belli bir süreliğine koruyarak ev sorununu hallettim. Eşyalarımı aldım. Hassas ve profesyonel çalışmanız için teşekkürler. Sizleri herkese tavsiye ediyorum

 83. Turgut Çalışkan dedi ki:

  Avrupa Yakasındaki işyerimizi Anadolu Yakasına taşıma kararı aldık. Ancak bir süre nerede işyeri açacağımıza karar vermedik. Önceki işyerimizi de bir kere kapatmış bulunduk. Biz de işyerindeki tüm gereçleri Adres Depoya emanet etme kararı aldık. Şimdi yeni işyerimizi de açtık. Teşekkürler Adres Depo!

 84. Umutcan Karacan dedi ki:

  Kaliteli, güvenli, uygun fiyatlı ve güler yüzlü bir hizmet politikasına sahip olduğu için ben de Adres Depoyu tercih ettim. Sizlere de kesinlikle tavsiye ederim. Başlangıçta ne söyledilerse tamamını gerçekleştirdiler. Verdikleri emeklerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.

 85. Mehmet Fatih Dağ dedi ki:

  Herkese mutlu huzurlu bir yaşam diliyorum. Ben üniversite öğrencisiyim. Okullar bu sene doğru dürüst açılmadı. Ben de evimi kapatmak zorunda kaldım. Tekrar İstanbul’a geleceğim ve okuluma devam edeceğim için eşyalarımı Adres Depo’ya yerleştirdim. Şu an arada. Arkadaşlar çok ilgilendiler. Öncelikle onlara teşekkür ediyorum. Yeniden okullar açıldığında eşyaları alacağım. Adres Depo ekibine teşekkürler

 86. Emirhan Durmuş dedi ki:

  Pandemi döneminde ofisimizi bir süre kapatmak durumunda kaldık. Kira vermemek için de tüm eşyalarımızı Adres Depo’nun tesisine koyduk. Şimdi ortalık biraz düzelir gibi olunca yeniden ofisimizi açtık ve eşyalarımızı teslim aldık. İlgilerinden dolayı teşekkür ederim

 87. Nalan Öz dedi ki:

  Ben kuaför işletiyordum. İşyerimi bir süreliğine kapattım. Sürekli iş yapabileceğimiz döneme kadar şimdilik kira vermek istemediğim için eşyaları boşaltarak Adres Depo’ya teslim ettim. Depoda sıkıntı olur mu diye tereddütlerim vardı. Sağolsunlar arkadaşlar yardımcı oldular ve nasıl bir sistemle çalıştıklarını anlattılar. Adres Depo çalışanlarına teşekkür ediyorum

 88. Hüseyin Çaycı dedi ki:

  İstanbul’da iki farklı yerde iş yerim vardı. Buradaki iş yerimin birini memlekete taşımaya karar verdim. Diğer iş yerinin eşyalarını şimdilik İstanbul’da tutup yeni bir mekan açınca oraya alacağım. Bu sebeple Adres Depo ile görüştüm ve ofis eşyalarımı buraya yerleştirdik. Bakalım bir süre sonra dönüş eşyalarımı alıp yeniden çalışmaya başlayacağız. O zamana kadar eşyalarım size emanet

 89. Tahsin Pınarlı dedi ki:

  Çanakkale’deki eşyalarımı Adres Depo ile İstanbul’a getirttik. Sonrasında İstanbul’da düzenimi oturtuncaya kadar eşyalarımız Adres Depoda kaldı. İlgileri ve alakaları süperdi. Şimdi de eşyalarımızı aldık. Artık yeni evimizdeyiz, teşekkürler. Bundan sonra da sizi tavsiye edeceğim

 90. Yaşar Adacı dedi ki:

  Eşya depolama hizmetlerinde kesinlikle bir numaralar! Hem personel yapısı hem teknolojik donanım hem de depolama alanlarıyla uluslararası kalite standartlarına sahipler. Bunu bizzat hizmet alarak deneyimledim. Tavsiye etmekten çekinmeyeceğim bir firma.

 91. Erdoğan Kararlı dedi ki:

  Adres Depo firmasından hizmet aldığım için çok memnun kaldım. Bu kadar kişi yazmış ben de yazayım dedim. Fiyat konusunda yardımcı olan Arya Hanıma da teşekkürlerimi iletmek isterim. Bir de Ercan beyle birlikte bizim eşyalarımız için gelen tüm ekibe teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

 92. İsminaz Karar dedi ki:

  Merhaba. ben müzik kursu işletiyordum. pandemi sürecinde çok iş yapamadım. Bu sebeple bir süre ara vermeyi tercih ettim. Müzik aletleri ve kurs eşyalarını Adres Depo ile görüşüp depoya yerleştirdik. Depoda güvenli bir yerde olduklarını biliyorum. Yeniden öğrencilerim gelmeye başladığında kursumu yeniden açacağım

 93. Erdal Hakan dedi ki:

  Selam. Aslında yorum falan yazmak veya puanlama yapmak gibi işlere pek girmem. Ama Adres Depo tarafından sunulan hizmetleri çok beğendiğim ve ilgilerinden memnun kaldığım için bu yorumu yazmak istedim. istanbul’a geldiğimde ev ve işyeri konusunda bir sorun yaşadım. Bu arada Adres Depo ile tanıştım ve hem ev hem de ofis eşyalarımı depoya yerleştirdik. Rahat rahat işlerimi halledip eşyalarımı aldım. Bunun için teşekkür etmek ve bu ekibi tavsiye etmek istedim

 94. Levent Ekip dedi ki:

  Çok güzel bir iş teklifi aldım ama iş yurt dışında. Yurt dışına gidip orada kalmam gerekiyor. İstanbul’da dayalı döşeli evim ama kira. hem burada hem orada kira ödemem sıkıntı olacağı için istanbul’daki evi boşaltıp eşyalarımı çok güvendiğim Adres Depo ekibine teslim ettim. Yeniden İstanbul’a döndüğümde eşyalarımı alacağım. O güne kadar eşyalarım sizlere emanet

 95. Tuanna Yufkacı dedi ki:

  Çok büyük bir evim var. Bu yılın başında buradaki eşyaları yeniledik. Önceki eşyalarımız da çok eski değildi ama onları yeni yaptırdığımız yazlık için düşünüyorum. Yazlığın tamamlanmasını beklerken bu eşyalarımı Adres Depo ile korumaya aldık. Eşyalarım gerçekten çok değerli parçalar. Onları sizlere güvenerek bıraktım. Zamanı gelince görüşmek üzere

 96. Yüksel Ertuğrul dedi ki:

  Adres Depo ile düzenli çalışan biri olarak tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Özellikle Murat Bey ile görüşerek depolama işlerimi hallediyorum. Bu ekibin en önemli etkisi hassas olmaları ve sizlere güven vermeleri. Bu da insanın bir işi yapmasında çok önemli bir durum. Adres Depo benim için önemli ve vazgeçilmezler arasında yer alıyor.

 97. Çelik Çakır dedi ki:

  Selam Ben de Adres Depo ile düzenli olarak çalışıyorum. Dışardan gelen mallar bazen bekletiliyor. Bu beklemek aşamasında eşyaların korunması ve güvende olması gerekiyor. İşte bu durumlarda Adres Depo ilk başvurduğum yer. Hizmetleriniz ve güveniniz için teşekkürler

 98. Derya Sapancı dedi ki:

  Güzel günler diliyorum Herkese. Ben Adres Depo ile bir kez çalıştım ve çok memnun kaldım. Eşyalarımı bugün aldım. Sorunsuz sıkıntısız bir çalışma yaptık. Murat Bey ve Ercan Bey başta olmak üzere Adres Depo ekibine teşekkür etmek istiyorum

 99. Murat Kaya dedi ki:

  İnsan eşyasını teslim edecekse profesyonel bir ele teslim etmeli. Biz İstanbul’da bir süredir hizmet veren bir firmayız. Firmanın belli aralıklarla elinde çeşitli eşyalar kalıyor. Bu eşyaların bu zaman diliminde depoda kalması gerekiyor. İşte biz bu dönemlerde Adres Depo ile tanıştık. Eşyalarımızı kısa süreliğine onlara emanet ediyoruz. Bu ekibe teşekkür ediyorum ve sizlerin de bu ekiple çalışmasını tavsiye ediyorum

 100. Firdevs Açar dedi ki:

  Eşyaların uzun süre depoda zarar görmeden korunması çok zordur. Adres Depo işte bu alanda en iyi diyebilirim. Burada eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçilmektedir profesyonel olarak hizmet sunan bu ekip ile ilgili memnuniyetimi ifade ediyorum. Eşyalarımı hasarsız olarak bana teslim ettiiniz. Teşekkürler

Whatsapp
Müşteri Sorumlusu
Müşteri Sorumlusu
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?