tr

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya Depolama Fiyatları

Günümüz şehir yaşantısında nakliyat firmalarına büyük oranda üstlendiği eşya depolama fiyatları bakımından da bu hizmetlerden faydalanacak kişileri etkilemektedir. Şehir yaşantısında maddi imkanlar ölçüsünde insanlar belli barınma yerleri ihtiyaçlarını karşılayabiliyor olsa da, dar mekanlarda kimi zaman eşyalarının belli bir süre ile saklanacağı güvenli alanlara ihtiyaç duymaktadırlar.

O ihtiyaç doğrultusunda depolama hizmeti veren firmalar araştırılarak en uygun ve en güvenilir firma tarafından hizmet alınmak istenmektedir. Farklı eşya türleri özelliklerine göre paketlenerek korunaklı bir alanda depolanması talep edilmektedir. Bu taleplerin karşılanabilmesi için başla büyük bir organizasyon sonrasında depolama alanı tüm bunları gerçekleştirebilecek kurumsal bir kimlik gerekmektedir.

Firmamız depolama hizmetlerine ihtiyaç duyan tüm İstanbul halkı için sorunsuz depolama hizmetleri vermektedir. Asıl faaliyet alanı nakliye olmasının yanı sıra nakledilen malzemelerden bazılarını depolanma hizmetine ihtiyaç duyulması durumunda da depolanmasına yardımcı olmaktayız. Firmamız gelişmiş teknolojiler sayesinde beklentilerinizin üzerinde bir performans sergileyerek hem taşıma hem de depolama konularında ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Profesyonel Depolama Hizmetleri

Depolama konusunda depolanacak eşyaların cinslerine göre ayrılması gerekmektedir. Depolanacak eşyalar çeşit ve depolama koşulları gereksinimlerine göre eşya depolama fiyatları bakımından farklı değerlendirilmektedir. Sunduğumuz hizmette eşya depolama konusunda tüm gereksinimleri kapsamaktadır. Eşyaların keşfi ile başlayan süreç paketleme nakliye sınıflandırma ve depolama hizmetleri ile devam etmektedir. Tüm aşamalar öncesinde planlanarak belli bir düzen çerçevesinde yürütülmektedir.

Firmamız depolanacak eşyalarınızı adreslerinden alarak paketleme işlemini de bizzat yapmaktadır. Paketleme işlemleri için gerekli olan malzemeler en kaliteli malzemeler içerisinden seçilmektedir. Firmamız eşyalarınızı gruplandırarak en güvenli şekilde paketlenmesini sağlamaktadır. Paket üzerlerine eşyaların türüne göre ifadeler koyularak depolanma esnasındayla taşıma esnasında da üst düzey bir dikkatin ve hassasiyetin gösterilmesini sağlamaktadır.

Büyük bir hassasiyetle paketlenmiş olan eşyalarınız taşıma esnasında da en güvenli ve en kısa yoldan taşıma türü seçilerek depolanacak alana getirilmektedir. Bu alanda da sizlerin taleplerine göre farklı depolama usullerin kullanılabilir. Farklı boyuttaki depolama alanlarımız ve farklı depolama şekillerimiz ile ha sizlerin talepleri doğrultusunda hizmetler verilmektedir. Eşya depolama fiyatları seçeceğiniz depolama türüne göre farklılık göstermektedir.

Uygun Depolama Hizmeti

Firmamız depolama hizmetlerinden faydalanacak kişiler için farklı depolama hizmetleri sunmaktadır. Depolanacak malzemelerin türüne ve miktarına göre müşterilere eşya depolama fiyatları konusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Depo alanlarımızdan eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanması için gerekli olan tüm önlemler alınmıştır. Uzman kadromuz sayesinde eşyalarınız türlerine göre ayrılarak depolama alanında da dışarıdan gelebilecek ve eşyaların birbirine zarar verebilecek durumları göz önünde bulundurularak gerekli olan tedbirler alınmaktadır.

Depolama alanlarımız müşterilerin tercihlerine göre yalnızca tek bir müşteriye ya da parsiyel olarak farklı müşterilere de açılabilmektedir. Farklı metrekareler de bulunan depo anlarımızda parça eşya depolama hizmetlerimizde uygun fiyatlara sürdürülmektedir. Tamamen sizlerin tercihine bağlı olarak depolarımız bir müşteriye ya da birden fazla müşteriye aynı anda açılabilmektedir. Burada bir müşteri de olsa birden fazla müşteri de olsa eşyalardan gruplandırılmış bir biçimde ayrı ayrı depolanmaktadır.

Depo alanlarımızda bulunan kamera sistemleri sayesinde müşterilerimizin ne boyadıkları malzemeleri diledikleri zaman göre bilmelerini imkan sağlanmaktadır. Kamera sistemi güvenlik tedbirlerinden yalnızca biri olup müşterinin güvenini kazanarak akıllarında ki şüphelerin giderilmesinde büyük rol oynamaktadır.

Depolama Aşamaları

Firmamız depolama alanları prefabrik ve betonarme olmak üzere farklı iki gruptan oluşmaktadır. Depo alanlarımız dışarıdan gelebilecek tüm zararlara karşı korunmaktadır. İç donanımları bakımından yangın, deprem benzeri doğal afetlere de tam donanımlı olarak karşı durmaktadır. Bununla birlikte eşyalarınızın haşereler tarafından tahrip edilmesine karşı da tedbirler alınmaktadır.

Depo hizmetleri başlangıcı olan paketlemeden taşınmasına ve depo işleminin bitiminde depolanan eşyaların müşterilerine teslim edilmesine kadar izlenen süreç sigorta ile garanti altına alınmaktadır. Sigorta işlemi ile garanti altına alınan eşyaları zarar görmesi durumunda firmamız tarafından tüm zararlar karşılanmakta ve gerekli olan aksiyonlar alınarak zarara uğrayan eşya telafi edilmektedir. Bu kapsamda yanıcı parlayıcı ve patlayıcı malzemelerinde depo alanlarımıza kabul edilmesi mümkün değildir.

Firmamız eşya depolama ücretleri bakımında bölgede en uygun firmalardan biridir. Eşya depolama fiyatları göz önüne alındığında fiyatlara göre en kaliteli hizmet firmamız tarafından sağlanmaktadır. Eşya depolama fiyatları günlük aylık olarak farklılık göstermekte olup depolanacak olan eşyalarınızı evlerinizden paketlenerek alınması ve yine evlerinize teslim edilerek kurulum gerektiren eşyalarınızın da kurulum faaliyetlerinin yürütülmesi firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede A’dan Z’ye depolama hizmetleri ve taşıma hizmetleri firmamız tarafından eksiksiz olarak sunulmaktadır.

699
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Sorumlusu
Müşteri Sorumlusu
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?