tr

Silivri Eşya Depolama

Silivri Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetlerinde Silivri eşya depolama son zamanların gözde mekanlarından ve sektörlerinden olmayı başarmıştır. Günümüzde hemen hemen herkesin evinde bir takım kullanmadığı eşyaların konulabileceği alanlara ihtiyaç vardır. Eşyaları koyulduğu alanda toz toprak darbe ve benzeri dış etkilerden zarar görerek yıpranmaması için bazı önlemler alınması gerekmektedir. Bireylerin eşyaları koyabilecek alanları ve alabilecek önlem kapasiteleri olamayan bilmektedir.

Bireylerin eşyalarına yer bulamaması ve bulsa bile koruyucu önlemleri alamaması eşyalarından olmalarına sebep olabilmektedir. Eşyaların deforme olması zarar görmesi maddi kayıplar yaşanmasına sebep olacağından istenilmeyen bir durumdur. Firmamız Silivri eşya depolama hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize eşyalarınızın bütün zararlardan korunacağız depolama alanları sunmaktadır.

Depolama hizmetleri verirken asıl işimiz olan nakliye işlemini de sizlere cüzi miktarlarda ücretlerle sunarak depolanacak eşyaları evlerinizde paketlenerek depolama alanına getirilmesini de tarafımızca sağlıyoruz. Uzman kadromuz dev araç filomuz ve teknolojik bakımından en gelişmiş depolama alanlarımız ile sizlere eksiksiz bir hizmet sunularak düşük maliyetler ile ihtiyacınızı giderilmektedir.

Ev ofis fuar tüm taşımacılık türleriniz malzeme türlerine ve çeşitliliğine rağmen profesyonelce taşınır ve gerekli malzemelerini de yine malzeme türlerine göre sınıflandırılarak en uygun şartlarda depolamaya alınır. Depolama alanlarımız sigorta kapsamında olup taşıma ve depolama alanında yaşanabilecek bir olumsuzluktan müşteri hiçbir şekilde bir külfet yansıtılmaktadır. Oluşan bir olumsuzlukta firmamız ve sigorta şirketi tarafından zarar karşılanmaktadır.

Silivri Kiralık Eşya Deposu

Gün geçtikçe gelişmekte olan kiralık eşya depo alanları birçok insan ihtiyacını gidermektedir. Birçok firma depo kiralama ve eşya depolama hizmetleri vermekte olup birbirleri arasında rekabet içindedirler. Bu rekabetin gerekliliği olarak gerek hizmetlerde gerekse fiyatlarda farklı tarifeler uygulamaktadırlar. Bu uygulamalar neticesinde kimi firmalar yüksek maliyetler karşısında zorlanarak hizmetlerinde eksikliklere gitmektedir.

Firmamız Silivri kiralık eşya deposu bulunduran nadir firmalardandır. Her türlü eşyanız için güvenle kiralayabileceğiniz depolarımız siz değerli müşterilerimiz için oldukça yararlıdır. Eşya depolama da birçok kritik nokta bulunmaktadır. Bu kritik noktalar eşyaların getirilmeden önce deponun haşerelere karşı ilaçlanarak haşere oluşumunu veya haşere girişini engelleyecek tedbirler almaktır.

Depolama alanında nem rutubet su kötü koku ve benzeri durumların olmaması gerekmektedir. Depolama alanlarında eşyaların içerisindeki nemden rutubet oluşumunu engellemek için suni havalandırma yahut doğal havalandırma yöntemlerinden en az birinin olması gerekmektedir. Yine depolama alanları sadece yangın, yağmur, kar gibi dış ortamlarda yaşanabilecek olaylar da izole edilerek koruma altına alınmış olması gerekmektedir.

Depo alanlarında eşyaların depolanması da diğer önlemler kadar önemlidir. Ev veya ofis malzemeleri arasında üst üste yığmamak gereken eşyalar bulunmaktadır. Bu nedenle eşyalar depolamadan önce sınıflandırılarak zarar görebilecek malzemelerin ayrı raflar oluşturularak raflarda istiflenmesi ve bu sayede ağır yük altında kalmaktan kurtarılması gerekmektedir. Depo alanlarında iç ve dış güvenliğin sağlanması Silivri kiralık eşya deposu kullanım kolaylıklarını sağlayacak en büyük etkenlerdendir.

Silivri Eşya Depolama Firması

Hemen hemen her evden depolanması gereken eşya çıkabilmektedir. Büyük apartmanlarda dahi oturanlar kışlık kıyafetlerini değiştirdikleri mobilyalarını koyabilecek güvenli ortamlar aramaktadırlar. İstanbul’un tamamında Silivri eşya depolama firması bulmanız mümkündür. Bu firmalar arasında hizmet kalitesi bakımından firmamız önde gelmektedir. Verdiği kaliteli hizmetler ile adından sektörde sık sık söz ettirmektedir.

Firmamız eşya depolama konusunda birçok kriteri esas alarak kalite standartları oluşturmuş ve her depolamada bu kalite standartlarına uymayı katı kurallar halinde başarmaktadır. Depolama ihtiyacı olan tüm müşterilerden gelen talepler doğrultusunda firmamız Exper göndererek eşyaları adetini ve türünü kayıt altına almaktadır. Eşyalar üzerinde yapılacak işlemlerde eksper tarafından kayda alınarak firmamıza iletilmektedir.

Firmamız tarafından bir organizasyon şeması ile planlama yapılmaktadır. Müşterinin depolama haricindeki nakliye işlemleri de planlamaya dahil edilerek planlamaya dahil bütün eylemler geniş çaplı bir organizasyonun parçası olmaktadırlar. Taşıma ve depolama organizasyonu maliyetleri hesaplanarak sözleşme, fiyat teklifi ve sigorta hazırlanarak müşteriyle anlaşılır akabinde sözleşme imzalatılır.

Müşterinin hizmet şartlarını kabul etmesiyle belirlenen gün ve saatte firma müşterinin eşyalarını paketleme ve depolama hizmetini başlatmak adına taşıma alanına gelir. Gerekli tüm ambalaj malzemeleri firmamız tarafından temin edilmektedir. Temin edilen ambalaj malzemeleri ile her malzeme kendi türüne göre sınıflandırılarak zarar görmeyecek bir biçimde paketleme işlemine tabi tutulur. Demontajı gerekli olan malzemelerin de-montajı firmamız tarafından yapılır.

Silivri Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama hizmeti oldukça teferruatı ve farklı kriterlere sahip bir iştir. Müşterinin alacağı hizmet doğrultusunda Silivri eşya depolama fiyatları değişiklik göstermektedir. Firmamız bünyesinde bulunmakta olan ustalar ile gerek taşıma gerek depolama alanındaki tüm ustalık gerektiren işlemler başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz taşıma ile alakalı dışarıdan farklı bir hizmete ihtiyaç duymamaktadır.

Eşyaların ambalajlı olmasının ardından eşyalar güvenli bir metot ile araçlara yüklenerek depolama alanına getirilmektedir depolama alanında her bir malzeme kayıt altına alınarak depolama şeması oluşturulur ve bu depolama şemasının bir nüshası müşteriye bir nüshası depolama memurunda kalacak şekilde dağıtılır. Depolama şemasına göre depo personelleri tarafından malzemeler itina ile depolara yerleştirilir.

Firmamız farklı boyutlarda ve farklı özellikleri birçok depo sunmaktadır. Sunulan depoların özelliğine göre çevre eşya depolama fiyatları değişiklik göstermektedir. Firmamız depolar işleminin bitiminden sonra depo içerisindeki kameralara aktif eder ve bütün malzemelerin korunaklı bir şekilde kalabilmesi için havalandırmayı açıp kapıları kilitler. Tüm koruma tedbirlerini depodaki malzemelerin güvenliği için aktif hale getirir ve 7/24 kamera üzerinde denetimlerini firmamız yapmaktadır.

Müşterilerimiz istedikleri zaman gelip eşyalarını alabilmekte ve 7/24 kamera üzerinden eşyalarını görebilmektedir. Eşyaların hem taşınması hem de depolanması sürecinde sigorta kapsamı içerisinde olabilmeleri için depolara deodorant parfüm ve benzeri yanıcı yakıcı patlayıcı ve parlayıcı malzemeleri girmesi kesinlikle yasaktır. Bu olaylar haricindeki bütün malzemeler sigorta kapsamı içerisinde bulunup herhangi bir olumsuzluk durumunda müşterinin yaşayacağı maddi zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

446
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Sorumlusu
Müşteri Sorumlusu
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?