tr

Oda Eşya Depolama

Eğitim, iş veya farklı nedenlerle belirli bir süre bulunduğunuz yerden ayrılmak zorunda olabilir, eşyalarınızı koyacak yer bulmanız gerekebilir. Birçoğumuz kira da kalmakta ve evde olmayacağımız zamanlar sırf eşyalar için yüklü miktarlarda kira ödemek zorunda kalabiliriz. Başka bir neden olarak evinizde atmamanız gereken ancak evinize sığmayan eşyalarınız olabilir. Bu ihtiyaçlardan doğan oda eşya depolama hizmetleri ile cüzi miktarlarda aylık veya yıllık ücretlerle eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde zaten zor güç bir araya getirdiğiniz eşyalarınızı atmanıza veya satmanıza gerek kalmadan güvenli bir şekilde depolama işlemi yapabilmektesiniz.

Oda Eşya Depolama

Depolamak istediğiniz eşyaları belirleyip depolama hizmeti veren firmamızı aramanız ve gerekli bilgileri vermeniz yeterli olacaktır. Firmamız sizden eşyalarınızın adedini, büyüklüğünü ve ne kadar süre bu hizmeti almak istediğiniz gibi genel bilgileri isteyecektir. Depolama işlemine karar verdikten sonra firma çalışanları eşyaların bulunduğu adrese gelir ve gerekli ekspertiz hizmeti sağlayarak deponun büyüklüğünü ve size kaça mal olacağını belirleyecektir. Kabul etmeniz durumunda eşyalarınızı sigortalatabilir ve eşyalarınıza taşıma esnasında bir zarar gelirse firmanın karşılayacağına dair sözleşme imzalayabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama

Eşyaların depolanma süreci başladığında uzman nakliye ekibimiz gelerek depolanacak tüm eşyalarınızı ambalajlayacaktır. Ambalaj işlemi eşyalarınızın hassasiyetine ve kırılganlığına özen gösterilerek balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır. Adresinizde ambalajlanması biten eşyalarınız sıra ile belirlenen nakliye aracına indirilmektedir. Eğer çok fazla kırılacak eşyanız var ise, nakliye ekipleri ne kadar uzman olursa olsun insan gücü diye düşünüyorsanız, firmamızdan asansörlü nakliye işlemini talep edebilirsiniz.

Basit bir nakliye işlemi olan asansörlü sistem, sağlam bir yapıda asansörün adresinizde bulunan uygun bir pencere veya balkondan aşağı indirilmesi işlemidir. Beyaz eşya, kırılabilecek cam ve teknolojik eşyalar bu sayede daha az riskle araca indirilecektir. Nakliye aracına yüklenen eşyalar, eşyalarınız büyüklüğüne, hassasiyetine ve kırılganlığına göre belirlenmiş depolara yerleştirilecektir. İstediğiniz şekilde özenle yerleştirilen eşyaların kilitli depolarda güvende olduğuna emin olabilirsiniz.

Ofis Eşyası Depolama

Hayatımızın bazı dönemlerinde ihtiyaç duyabileceğimiz depolama hizmetini almadan önce oda eşya depolamada dikkat edilecekler listesine göz atmanız karınıza olacaktır. Çünkü eşyalarımız kırılgan, teknolojik, pahalı veya bizim için manevi anlamlar ifade edebilmektedir. Bu eşyaların güvenli bir şekilde bulunduğunuz adresten nakliye aracına yüklenerek depolara ulaşması işlemi esnasında zarar gelmesini istemeyiz. Bu önlemi elbette ki doğru nakliye firmasını seçerek alabilirsiniz. En pahalı fiyatı veren firma en iyi firmadır yanılgısına düşmeden önce firmaları araştırmak ve sizlere sunacağı hizmetleri incelemek çok önemlidir.

Oda Eşya Depolama Ücretleri

Nakliye işleminin ayrı bir uzmanlık gerektirmesinin yanı sıra eşyalarınız koyulacağı depoları da ziyaret etmeniz, eşyalarınız nasıl bir hijyen ortamında saklanacağını görmeniz açısından faydalı olabilir. Doğru paketleme, nakliye ve rutubetsiz, tertemiz depolarda yaptığınız depolama işlemi sayesinde eşyalarınıza zarar gelmeyecek ve riski sıfıra indirmiş olacaksınız.

Güvenilir firmalar en başında kendini belli edecek sorular sorarak sizlere hizmet vermektedir. En önemlisi ekspertiz hizmeti veren ve eşyalarınızı sigortalayan firmaları tercih etmelisiniz. Ekspertiz hizmeti almadan önce telefonla iletişime geçtiğinizde eşyaların adedini ve büyüklüğünü doğru belirtmeniz hem nakliye aracının büyüklüğünü hem de eşyalarınızı depolayacağınız deponun büyüklüğünü etkileyecektir. Ayrıca nakliye işlemi sürecinde yaşanacak sorunları da önleyecektir.

Firma eşya sayısına ve büyüklüğüne göre işçi gönderecek ve nakliye aracını belirleyecektir. Eksik bilgi vermeniz durumunda nakliye firması daha farklı boyutta ve adette eşyayla karşılaştığında daha fazla bir miktar talep edecek ve müşteri memnuniyetini düşürecek bazı olumsuz durumlar yaşanabilecektir.

Kiralık eşya depolama Oda Depo

Yıllardır hizmet veren güvenilir firma tercihinizi yaptıktan sonra en önemli unsur tabi ki oda eşya depolama fiyatları olmaktadır. Hepimiz hem güvenilir olsun hem de fiyatı çok yanmasın isteriz. Eşya depolamada ortalama fiyatları belirleyen unsurlar nakliye ücreti, işçilik ücreti, taşınacak deponun büyüklüğü ve depoda ne kadar süre kalacağıdır. Doğru nakliye ve depolama hizmeti veren firmalar ekspertiz hizmeti talep ettiğinizde sizden ücret talep etmeyecektir. Firmamız tüm bu unsurları kapsayacak şekilde uygun fiyatlar vermektedir. Belirlediğiniz süre kapsamında güvenli bir şekilde eşyalarınızı depolayacak ve anahtarı sizlere verilecektir. Siz talep edene kadar bu depolar hiçbir şekilde açılmayacaktır. Eşyalarınızı geri almak istediğinizde de sizleri nakliyeci bulma derdi ile uğraştırmadan uygun fiyatlara nakliye işlemini sağlayacaktır.

732
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Sorumlusu
Müşteri Sorumlusu
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?